Послуги

Багаторічний досвід в галузі педіатрії та постійне підвищення кваліфікації дозволяють нам розповісти про себе, що ми використовуємо сучасні методи, прилади та обладнання. Не бійтеся звернутися до нас з будь-яким питанням – у нас Ви знайдете увагу та бажання допомогти. Ми оглянемо Вашу дитину професійно, чуйно та лагідно. Чекаємо на Ваше відвідування та сподіваємося, що всі огляди у нас будуть для Вашої дитини лише профілактичними.


Години прийому

Вибір дитячого лікаря – це дуже важлива частина Вашого нового життя. Ваша дитина повинна буди в найкращих руках – саме у нас Ви знайдете такі послуги. Подивіться на години прийому, які Вам, на нашу думку, цілком підійдуть. Якщо Вам вже зараз потрібно вирішити яку-небудь проблему або отримати консультацію стосовно будь-якого питання, зверніться до нас негайно.

Інші види послуг

Будь-який вид медичного обслуговування ми завжди виконуємо охоче та професійно, з повною увагою до Вашої дитини. Наші ласкаві медсестри вміють кожного маленького пацієнта заспокоїти та відволікати яскравим малюнком – тому жоден огляд або укол не перетвориться для дитини на травму. Наша діяльність, головним чином, спрямована на профілактичні огляди, щоб Ваша дитина росла здоровою, життєрадісною та повною енергії. Цьому сприяють регулярні профілактичні огляди та щеплення, тому не бійтеся прийти до нас на консультацію.

Контакт

Львівський обласний лікувально-фізкультурний диспансер

вул. Коновальця Є., 47, Львів, Львівська Обл., 79044

(032) 238-70-96
(032) 238-70-99